Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ОТВАРАЊЕ НА СКИ СЕЗОНА БАНСКО 16.12-18.12.2022

ОТВАРАЊЕ НА СКИ СЕЗОНА БАНСКО 16.12-18.12.2022

 
(0 Оцени)
⛷ОТВАРАЊЕ НА СКИ СЕЗОНА БАНСКО
‼️ Термин:16.12-18.12.2022‼️
✅Хотел Перун Платинум 4 *✅
👉Цена- 72 евра по лице за 2 Полупансиони во двокреветна соба
👉Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен,
сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.
доплата за превоз :40 евра
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register