Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Перун Платинум 4 * -Банско

Хотел Перун Платинум 4 * -Банско

 
(0 Оцени)

PERUN PLATINUM HOTEL & CASINO 4* – Банско

 

www.hotelperunbansko.com

 10% попуст за периодот 27.12 – 03.01.23 – Нова Година.

Попустот ќе важи само за хотелско сместување, не и за новогодишниот плик кој е 138 евра.

Минималниот престој за периодот е 2 ноќевања. Попустот ќе важи за резервации доставени до 26.12

 

Цените се по лице за 1 ноќевање 25.11-16.12/2022 20.01-12.02/2023 17.12-26.12/2022 27.12-03.01/2022
на база ПОЛУПАНСИОН 08.01-19.01/2023 04.01-07.01/2023
13.02-29.03/2023
Двокреветна соба – економи 2+1 63€ 69€ 83€ 121€
Двокреветна соба – без балкон 2+1 64€ 74€ 87€ 129€
Двокреветна соба – со балкон 2+1 66€ 75€ 90€ 132€
Јуниор сјуит * 2+2 160€ 179€ 214€ 317€

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен,

сауна, парна бања, џакузи, фитнес, детски кат, паркинг, интернет.

 

Дополнителни услови :

 

 • Дете до 1.99 год. – бесплатно

 

 • Дете од 2-5.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – бесплатно

 

 • Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло во двокреветна соба – 50% попуст

 

 • Дете од 2-11.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 25% попуст

 

 • Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – бесплатно

 

 • Втото дете од 2-11.99 год. на дополнително легло во јуниор сјуит – – 50% попуст

 

 • Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

 

 • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 138€, дете – 69€

 

 • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register