Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ПИРИН ГОЛФ СПА 5*-БАНСКО

ПИРИН ГОЛФ СПА 5*-БАНСКО

 
(0 Оцени)

ПИРИН ГОЛФ СПА 5*-БАНСКО

Сместување

 

 

 

 

 

 

Број на гости 01.12-23.12.2021

01.03-31.03.2021

04.01-28.02.2022
Петок-сабота Недела-четврток Мин.3 ноќи Петок-сабота Недела-четврток Мин. 3 ноќи
НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Двокреветна стандард соба

 

2+1

 

126 151 114 136 107 128 137 157 123 143 116 135
1+2 92 109 83 99 78 93 99 115 90 103 84 98
Двокреветна супериор

 

2+1

 

149 169 135 152 126 144 161 183 145 164 137 155
1+2 108 121 98 110 92 103 117 132 106 118 100 113
Фамилијарна соба

 

2+3 224 253 201 228 190 215 243 274 218 246 206 232
Јуниор апартман

 

2+1 171 191 154 171 146 162 186 207 168 186 158 176
Супериор апартман

 

2+1 177 197 160 177 151 167 192 213 172 192 163 180
Делукс апартман

 

4+1 332 370 299 333 282 315 360 401 324 362 306 341

 

Посочените цени се изразени  во евра ПО СОБА /Апп.  на ден и вклучуваат:

 • Ноќевање на база ноќевање со појадок /BB/ или ноќевање, појадок и вечера /HB/, со цена во зависиност од бројот на резервираните денови. Појадокот се сервира во период од 07:30ч. до 10:00ч. Вечерата се сервира од 18:30ч. до 21:00ч.
 • Бесплатен трансфер до и од главната станица на кабинковиот лифт во Банско
 • Бесплатен интернет и сателитска телевизија во собите/апп
 • СПА центар: 1 внатрешен и 3 надворешни базени, Термална зона /планинска сауна, инфрацрвена сауна, .хидротерапевтска Kneipp клупа, жежок камен, ледена фонтана, топла клупа, лакониум, арома парна бања  и др.
 • Цените не вклучуваат ТУРИСТИЧКА ТАКСА по 1 евро по лице на ден

Детска политика:

 • Деца до 6.99 год. бесплатно во собата на родителите.
 • Бебешко креветче – бесплатно
 • Еден возрасен и едно дете до 6.99г.  како еднокреветна
 • Деца од 7 до 13.99 год. на редовно легло , плаќаат 50% од цената на редовно легло во избраниот вид на сместување и исхрана
 • Деца од 7 -13.99 год. сместени на дополнително легло плаќаат 35 % од цената на легло на избраниот вид на смесување, второ дете 7 до 13.99год сместено на дополнително легло е беспалтно
 • возрасни и деца над 13.99 год. сместени на дополнително легло плаќаат 70 % од цената на легло за избрниот вид на сместување.
 • Така посочените цени не се валидни за време на национални, регионални и др. Празници

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register