Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ПОНИКВА

ПОНИКВА

 
(0 Оцени)

 ЗИМА  2024

Мотел ИЗГРЕВ- ПОНИКВА

 

АПАРТМАНИ ЗА 4 ЛИЦА

Цена за 1 ноќ- 4.000,00 ден.

Цена  за 2 ноќи- 7.000,00 ден

Цена за 3 ноќи- 10.000,00 ден

Цена за 4 ноќи- 12.000,00 ден

Цена за 5 ноќи- 15.000,00 ден

                    Цена за 6 ноќи- 18.000 ден

Цена за 7 ноќи – 21.000,00 ден 

 

 

  ЦЕНАТА Е  ЗА 4 ОСОБИ ВО ЧЕТВОРОКРЕВЕТНИ АПАРТМАНИ СО ВКЛУЧЕН ПОЈАДОК

Aпартманите располагаат со централно греење, тоалет,ТВ со кабловска, интернет во ресторанот, паркинг. Хотелот располага со сопствен ресторан со мени.Во близина  на објектот се ски терените

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register