Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Самоков 4*

Хотел Самоков 4*

 
(0 Оцени)
Хотел САМОКОВ 4* – Боровец
БОНУСИ :, 7=6 , 14=12 за период од 02.01-21.01.2022 / 06.03-10.04.2022

Бонусите се валидни после истекувањето на раните резервации

Локација : во центарот на Боровец
Заобиколен од борова шума, хотелот нуди пријатна атмосфера во текот на целата година. На
располагање на своите гости им нуди ски училиште, ски гардеробер, 8 конференциски сали, 2
ресторани, барови, ноќен клуб, куглана, билијард, пинг понг, фризерски салон, спа центар.
СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, фитнес, хидромасажна бања, солариум, сауна, парна
бања, турска бања, арома сауна, масажи и процедури …
www.samokov.com
Вид нa сместување Услуга 27.12-02.01/2022 03.01-16.01 17.01-28.01 19.12-26.12
29.01-25.02 26.02-10.04
Двокреветна соба (2+1) НП Цена по лице 54€ 43€ 35€ 31€
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Двокреветна соба (2+1) ПП Цена по лице 60€ 48€ 40€ 36€
Дете 0-4.99 год. Бесплатно
Дете 5-11.99 год. 50% попуст
Трет возрасен 15% попуст
Во цената е вклучено : појадок / појадок и вечера, користење на внатрешен базен, паркинг, интернет во лоби.
Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасен – 50€, дете – 35€
Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register