Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

СНОУ ПАТРОЛ 3*-ПОПОВА ШАПКА

СНОУ ПАТРОЛ 3*-ПОПОВА ШАПКА

 
(0 Оцени)

СНОУ ПАТРОЛ-ПОПОВА ШАПКА

 

дата Понеделник Вторник Среда Четврток Петок Сабота Недела
01.12-31.12 1.000,00ден 1.000,00ден 1.000,00ден 1.000,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден
01.01-15.01 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден
16.01-01.03 1.200,00ден 1.200,00ден 1.200,00ден 1.200,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден 1.500,00ден

 

Цената се однесува на едно лице по ден , ноќевање со вклучен континентален појадок.

-деца од 0-4.99г- ГРАТИС

-деца од 5-10.99г 50% попуст

 • Вклучено
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register