Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Соларис Апартмани – Барска ривиера

Соларис Апартмани – Барска ривиера

 
(0 Оцени)

APARTMANI SOLARIS *** CANJ, Barska Rivijera

 

СМЕНИТЕ СЕ НА 10 НОЌИ

*ЗА ПОМАЛ ИЛИ ПОГОЛЕМ БРОЈ НА НОЌЕВАЊА НА БАРАЊЕ

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН

ТИП НА СОБА УСЛУГА БРОЈ НА ЛИЦА 01.06-21.06.

09.09-19.09.

21.06-01.07.

30.08-09.09.

01.07-11.07.

20.08-30.08.

11.07-21.07.

21.07-31.07.

31.07-10.08.

10.08-20.08.

1/2 СТУДИО RR 2 adl

 Max 2 adl + 1 chd

0-10 y

19 26 30 37
1/3 СТУДИО RR 3 adl

Max 3 adl + 1 chd

0-10 y

25 35 41 44
1/4 СТУДИО RR 4 adl

Max 4 adl + 1 chd

0-10 y

27 41 46 51
Дете до 10 год Бесплатно / без кревет
Цената вклучува Наем, клима, кабловска ТВ, паркинг
Такса за прсетој Деца до 12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Влез во студијата е по 12 ч, а напуштање до 09 ч
Постои можност за доплата на полупансион или полн пансион  во ресторанот на хотелот Лара/ информации во агенција

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 20 дена пред поаѓање.

 

Моментално за влез во Црна Гора нема никакви ограничувања.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register