Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

 
(0 Оцени)

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

Цени валидни за период на престој : 01.03.2023-31.12.2023

 

Тип на сместување Недела-Четврток

(Ноќевање со појадок )

Петок – Сабота

(Ноќевање со појадок )

Недела-Четврток

(Појадок и вечера )

Петок-Сабота

(појадок и вечера )

Двокреветна соба – делукс (2+0) 120€ 130€ 140€ 148€
Двокреветна соба – делукс (2+0) Балкон 126€ 137€ 146€ 155€
Премиум Соба  (2+1) 133€ 142€ 150€ 160€
Премиум Соба – (2+1) –Балкон 140€ 150€ 158€ 167€
Јунуор Суит (2+2) 178€ 190€ 207€ 218€
Двоспален Апартман Делукс (4+2) 240€ 254€ 275€ 295€
Еднокреветна Соба (1+0) 95€ 107€ 110€ 120€
Дополнителни услови :
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнително легло – доплата 31€ НП/49€ ПП
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

 

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок /појадок и вечера
  • Надворешен базен (во текот на летниот период)
  • Внатрешен базен со минерална вода
  • Надворешно џакузи
  • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес
  • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
  • Детски кат
  • Паркинг, сеф на рецепција

 

Во цената не е вклучена туристичка такса – доплата 1 € по лице на ден.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register