Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 5* – Сандански

 
(0 Оцени)

Цени валидни за период на престој : 01.01-31.12.2021 (не важат за празници)

Услуга – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК / 

Тип на сместување

Недела-Четврток Петок – Сабота
Двокреветна соба – делукс (2+0) 86€ 94€
Еднокреветна соба – делукс  70€ 80€
Двокреветна соба – премиум (2+1) 98€ 106€
Јуниор апартман (2+2/3) 134€ 148€
Луксузен двоспален апартман (4+2/5) 173€ 185€
Дополнителни услови : 
Дете до 11.99 год. на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно 
Возрасен на дополнително легло – доплата 30€
Дете до 11.99 год. на редовно легло со 1 возрасен – се наплатува цена за еднокреветна соба

Book Resort Spa Hotel Medite in Sandanski | Hotels.com

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат : 

 • Ноќевање со појадок 
 • Надворешен базен (во текот на летниот период) 
 • Внатрешен базен со минерална вода 
 • Надворешно џакузи 
 • Сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, фитнес 
 • Надворешен детски базен со минерална вода (во текот на летниот период)
 • Детски кат
 • Паркинг, сеф на рецепција 

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен – 15€ | дете – 10€

Во цената не е вклучена туристичка такса – доплата 1 € по лице на ден. 

 

 

Medite SPA Resort***** Sandanski: СПА одмор во Сандански | VipPonuda.com

 

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register