Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

6.Студио апартмани-Соларис 3*

6.Студио апартмани-Соларис 3*

 
(0 Оцени)
Studio apartmani  SOLARIS 3* термин
Вид на соба капацитет 01.06-21.06. 21.06-01.07. 01.07-11.07. 11.07-30.08. 30.08-09.09. 09.09-30.09.
Dvokrevetni studio 2+0 24€ 26€ 30€ 32€ 26€ 24€
Trokrevetni studio 2+1 24€ 26€ 30€ 32€ 26€ 24€
Četvorokrevetni studio 2+2 24€ 26€ 30€ 32€ 26€ 24€
Цените се изразени по лице на ден во евра на база полупансион

Исхраната е во Лара

Во цената е вклучено-користење клима, кабловска, паркинг,интернет, паркинг
доплата:
*доплата за такса i 1,50€ за возрасни, 1,00€ за деца od 12-18.год. и 0,50€ за деца od 0-12г се плаќа на рецепција
*за ручек се плаќа 6€ по лице на ден важи и за деца
Попусти
*деца до 2.99г бесплатно без кревет и исхрана
*дете до 11.99г со еден возрасен имаат 20% попуст
*деца од 3-9.99г ако користат заеднички кревет со 2ца возрасни имаат 50% попуст
*Дете од 3-11.99г ако користи посебно легло  со двајца возрасни 30%  попуст

 

Studio apartmani  SOLARIS 3* термин
Tip app Kapacitet 01.06-21.06. 21.06-01.07. 01.07-11.07. 11.07-30.08. 30.08-09.09. 09.09-30.09.
Dvokrevetni studio 2+0 24 31 38 44 38 31
Trokrevetni studio 2+1 32 43 50 54 50 43
Četvorokrevetni studio 2+2 38 50 57 62 57        50
Цеите се по студио на ден за НАЕМ
Во цената е вклучено користење на клима,кабловска,паркинг, интернет

 

доплата за такса i 1,50€ за возрасни, 1,00€ за деца od 12-18.год. и 0,50€ за деца od 0-12г се плаќа на рецепција i danu

*во студио ½ може 2+1дете( до 4.99г)
*во студио 1/3 може 2+2деца(до 9.99г)
*во студио ¼ може 3+2(до 10г)

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register