Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Топ цени-СВЕТИ НИКОЛА САНДАНСКИ 4*

Топ цени-СВЕТИ НИКОЛА САНДАНСКИ 4*

 
(0 Оцени)

СВЕТИ НИКОЛА САНДАНСКИ 4*

Цени валдини за период од  17.11-31.12.2021

Цените не важат за празници

 

Полупансион

 

1 возрасен 1 возрасен и 1 дете до 11.99г 2 возрасни 2 возрасни и дете до 3.99г 2 возрасни и дете од 4 до 11.99г 3 возрасни
Двокреветна стандард 46€ 51€ 61€ 61€ 75€ Х
Двокреветна класик

 

56€ 61€ 71€ 71€ 88€ Х
Студио/фамилијарна соба 108€ 115€ 118€ 118€ 125€ 133€

 

Цените се по соба на ден за дадениот број на лица и вклучуваат:

  • Ноќевање со појадок
  • Вечера со тристепено мени
  • Користење на СПА центар со минерална вода
  • Внатрешен термален базен
  • Сауна
  • Римска бања
  • Фитнес
  • Интернет
  • Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register