Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ФЛОРА АПАРТМАНИ

ФЛОРА АПАРТМАНИ

 
(0 Оцени)
Вид на соба

 

15.12-21.12/2021 22.12-25.12/2021 26.12-04.01/2022 05.01-31.01/22 01.02-21.02/2022 08.03-31.03/2022
01.03-07.03/2022 22.02-28.02/2022
Едноспален апартман за 4 лица(2+2) 75€ 86€ 115€ 75€ 92€ 69€
Студио мало(1+1)

 

 

56€ 69€ 86€ 63€ 69€ 56€
Студио големо (2+0/2+1)

 

63€ 75€ 94€ 70€ 75€ 63€
Двоспален апартман(4/4+2

 

132€ 144€ 150€ 132€ 144€ 115€

 

Божиќна вечера  47евра возрасен, дете од 2-11.99г 24евра( не е задолжителна)

Новогодишна вечера 70евра возрасен, дете од 2-11.99г 35евра(не е задолжителна)

Еднократна такса 5евра возрасни дете од 2-11.99г 2.5евра задолжителна

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register