Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ФЛОРА КОМПЛЕКС 4*

ФЛОРА КОМПЛЕКС 4*

 
(0 Оцени)

КОМПЛЕКС ФЛОРА – БОРОВЕЦ 4*

 

 

ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ

 

01.12.2021 17.12.2021

12.03.2022 – 31.03.2022

 

18.12.2020 – 25.12.2020

05.03-11.03.2022

 

26.12.202103.01.2022

 

 

04.01.2022-04.03.2022

 

Двокреветна Соба (2+1) 34€ 39€ 64€ 50€
     Студио (2+1) 37€ 43€ 68€ 54
Едноспален Апартман (2+2) 44€ 51€ 79€ 62€

 

-ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

-ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО :

-ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА

-ФИТНЕС

-КОРИСТЕЊЕ НА ВНАТРЕШЕН БАЗЕН

Дополнителни услови :
▪ Деца до 1.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 2-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст од цената за лице
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице
▪ Доплата за новогодишна вечера 31.12 (задолжително) : возрасни – 75€, дете од 2-11.99 год. – 40€
▪ Доплата за божиќна вечера 25.12 (задолжително) : возрасни – 45€, дете од 2-11.99 год. – 25€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register