Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Флора Персеј Апартмани- Боровец

Флора Персеј Апартмани- Боровец

 
(0 Оцени)
ПЕРСЕЈ ФЛОРА АПАРТМАНИ-Боровец
 
Цената е по соба за 1 ноќевање 17.12-24.12.2022

06.03-30.04.2023

25.12-08.01.2023 09.01-03.02.2023 04.02-05.03.2023
Студио 2+1 64€ 125€ 82€ 88€
Фемили Студио 2+2 67€ 147€ 97€ 104€
Едноспален Апартман 3+1 86€ 170€ 125€ 138€
Дополнително легло 13€ 18€ 15€ 15€
Доплата за полупансион 27€ за возрасни , 14€ за деца од 02-11.99 Години.

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register