Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хармонија Хотел & СПА 4*-Копаоник

Хармонија Хотел & СПА 4*-Копаоник

 
(0 Оцени)

Harmonija Hotel & Spa 4*- Копаоник
ПРОМО ПАКЕТ

Цени се по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Teрмин Услуга Studio Standart Studio Premium Junior Suite Junior Suite De Luxe Family Apartment Superior Apartment
Max возрасни 2 2 2 2 2 2
Мах деца 2-5 год. / 1 2 2 2 2
Мах деца 5-11,99 год. / / 1 1 2 2
29.11-26.12 ВВ 47 49 53 56 61 65
27.12-02.01 ВВ 58 61 66 70 76 81
03.01-23.01 ВВ 55 57 62 67 71 76
24.01-10.02 ВВ 49 52 59 60 65 70
11.02-27.02 ВВ 55 57 62 67 71 76
28.02-03.04 ВВ 49 52 56 60 65 70
04.04-21.04 ВВ 47 49 53 57 61 65
22.04-08.05 ВВ 43 45 48 52 56 59

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користење на Wellness & Spa центар ( затворен базен 9х4,5m со џакузи, длабочина 1,5m, финска сауна, солена соба, парна бања, тапидариум, отворен базен 12 х 4,5 m)

Во цената не е вклучено:
– Турстичка такса 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се наплаќа во агенција);

Напомена:
– Доплата за Single Room +75% од цената во табелата;
– Доплата за вечера 10,20€ по лице на ден; Деца до 11,99 години имаат 30% попуст;
– Доплата за деца 5-11,99 години на дополнително легло 13€ на ден;
– Доплата за 3-то возрасно лице на дополнително легло 22€ по лице на ден;
– Доплата за новогодишна вечера 34€ за возрасни, деца до 11,99 години 8,50€;

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register