Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Арена 4*-Попова Шапка-23 октомври

Хотел Арена 4*-Попова Шапка-23 октомври

 
(0 Оцени)

 

Есен 2021

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок и вечера 1.500ден
 

 

 УЖИВАЊЕ НА СВЕЖ ВОЗДУХ НА ПОПОВА ШАПКА 

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок/ појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register