Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Арена Попова Шапка – Нова Година

Хотел Арена Попова Шапка – Нова Година

 
(0 Оцени)

ПОПОВА ШАПКА

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*

НОВА ГОДИНА

 

 

Термин : 30.12-03.01.2024
Тип на услуга Цена
2 ноќевања на база Полупансион 9.000 денари
3 ноќевања на база Полупансион 10.400 денари

 

 

 

 

 

 

Цените се по лице

 

 

 

 

 

 

Дадената цена е по лице за 2 или 3  ноќевања и

вклучува :

 • Ноќевање со појадок и вечера
 • Користење на базен и СПА Центар
 • Свечена новогодишна вечера (неограничен пијалок , жива музика )

 

 • Деца до 4.99 год. се сместуваат бесплатно
 • Деца од 5-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

 

Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register