Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*-Попова Шапка  

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*-Попова Шапка  

 
(0 Оцени)

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3*  

Цени валидни од 01.12-30.12.2021
Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 30€
Полупансион 40€

 

Цени валидни од 01.01-09.01.2022
Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 35€
Полупансион 40€

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и

вклучува :

  • Ноќевање со појадок/ појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно

  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата
  • Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register