Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско

Хотел АСПА ВИЛА 3* – с. Бања, Банско

 
(0 Оцени)

ЛЕТО ЛЕТО 2021

Цени валидни за период на престој : 01.07-31.08.2021 

Цените не важат за празници

(викенд мин 2 ноќи)

Вид на сместување Недела-четврток Петок-сабота
Двокреветна соба – базен (2+1) 32€ 36€
 • Дете до 5.99 год. на доп.легло
 • Дете од 6-11.99 год. на доп.легло
20 23
Двокреветна соба – планина (2+2) 35€ 40€
 • Дете до 5.99 год. на доп.легло
 • Дете од 6-11.99 год. на доп.легло
23 25
 • Возрасен на доп.легло
28 33
 • АПАРТМАН  2+2
 • Цената е за 2 лица 
 • Возрасен на доп.легло
 • Деца од 06.-11.99 на доп.легло
81€

28

23

97€

23

25

 

 

 

 

 

 

 

 

Termo Hotel Aspa Vila, Banya – Updated 2021 Prices

Цените се во евра по лице и вклучуваат : 

 • За 1 ноќевање на база појадок и вечера 
 • Користење на надворешен базен со минерална вода, џакузи, детски базен, фитнес, сауна, парна бања
 • Интернет
 • Паркинг 

Во цената не е вклучено : 

 • Туристичка такса 1€ по лице на ден 

Патничко осигурување

 

 • Хотелски комплекс АСПА ВИЛА: СПА одмор на Пирин планина | VipPonuda.com

 

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register