Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Клуб А 3* – Копаоник

Хотел Клуб А 3* – Копаоник

 
(0 Оцени)

Рана Резервација:
-10% попуст за резервација до 31.10.2021

 

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Период Смена Мин.ноќи Двокреветна Соба

Трокреветна Соба

Еднокреветна соба
02.12-12.12 Нед/Нед 3 45 63
12.12-17.12 Нед/Пет 5 75 105
17.12-20.12 Пет/Пон 3 45 63
20.12-27.12 / 3 58 81
27.12-30.12 Пон/Чет 3 60 84
27.12-02.01 Пон/Нед 6 75 105
30.12-02.01 Чет/Нед 3 95 133
31.12-02.01 Пет/Нед 2 105 147
02.01-23.01 Нед/Нед 7 75 105
23.01-06.02 Нед/Нед 7 65 91
06.02-20.02 Нед/Нед 7 75 105
20.02-06.03 Нед/Нед 7 65 91
06.03-13.03 Нед/Нед 7 75 105
13.03-20.03 Нед/Нед 3 50 70
20.03-03.04 Нед/Нед 3 45 63

 

Ценовник за Краток Престој
Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

Период Двокреветна Соба

Трокреветна Соба

Еднокреветна Соба
06.01-09.01 93 130
13.01-16.01 93 130
20.01-23.01 93 130
27.01-30.01 81 113
03.02-06.02 81 113
10.02-13.02 105 147
17.02-20.02 93 130
24.02-27.02 81 113
03.03-06.03 81 113
10.03-13.03 93 130

 

 

Во цената е вклучено:
– Појадок и вечера ( шведска маса)
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
– Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

Услови за деца:
– Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
– Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
– Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register