Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ БИСТРА 4*

ХОТЕЛ БИСТРА 4*

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ БИСТРА 4*

Цени валидни за период од 15.12/2021-15.03/2022

Вид на соба Недела-четврток Петок-сабота 12.02-17.02/2022
Двокреветна стандард 84€ 127€ 165€
Еднокреветна стандард 59€ 89€ 115€
Двокреветна со џакузи 104€ 147€ 185€
Еднокреветна со џакузи 69€ 99€ 125€

 

Цена по соба на ден на база полупансион

Во цената е вклучено:

-доручек и вечера, интернет, паркинг, детски кат, користење на СПА(внатрешен базен,сауна, турска бања, џакузи), надворешен базен со затоплена вода

 

-деца до 5.99г бесплатно

Деца од 6-11.99г – 50% попуст

Деца над 12г-се смета за возрасен

-Цена за дополнителен оброк 10е по лице на ден

-Трето лице во соба-40% попуст од цената за редовно легло

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register