Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ БОРА 3 * ПОПОВА ШАПКА

ХОТЕЛ БОРА 3 * ПОПОВА ШАПКА

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ БОРА 3* – ПОПОВА ШАПКА

 

 

 

30.12-02.01.2023 02.01-30.03.2023
45 35

 

Цените се на база ноќевање со појадок

Деца до 07.99 Години – 50 % попуст од цената

Лица над 08 години плаќаат цела сума

Собите се двокреветни , трокреветни и четворокреветни .

Новогодишна вечера во ресторан ВИКТОРИЈАН – цена 2000 денари .

 

Хотел Бора располага со ресторан, бар , рецепција и сопствен паркинг. Хотелот располага со фамилиарни соби, со тераса, опремени со работна маса, лед телевизири  и сопствено купатило,клима и гардеробер. Гостите во хотелот може да си изнајмат  ски опрема доколку сакаат да ја истражат околината во зима

 • Вклучено
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register