Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Боровец Хилс 5 *

Хотел Боровец Хилс 5 *

 
(0 Оцени)

BOROVETS HILLS 5* – Боровец

 

www.borovetshills-bg.com

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 5% попуст за резервација и уплата до 30.11.2022

 

БОНУСИ : 5=6,6=7   за период на престој од 16.01-05.02.2023,06.03-30.04.2023 (попустите не се комбинираат)

 

Цените се по соба на ден за 2 лица на база ПОЛУПАНСИОН 03.01-15.01/2023 Новогодишен

30.12-02.01/2023

16.01-05.02/2023 10.12-29.12.2022
Вид на сместување 06.02-19.02.2023 20.02-05.03/2023 06.03-30.04.2023
Двокреветна соба 2+1 205€ 299€ 180€ 135€
Еднокреветна соба 1+0 124€ 270€ 110€ 80€
Студио 2+2 240€ 329€ 205€ 150€
Едноспален апартман 2+2 260€ 350€ 229€ 170€
Двоспален апартман 4+2 370€ 538€ 325€ 242€

 

 

 

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, паркинг, интернет ,трансфер до стазите , сеф .

 

Дополнителни услови :

 

 • Деца до 3.99 год. – бесплатно

 

 • Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – 60% попуст од цената за лице

 

 • Дете од 4-11.99 год. на редовно легло – 40% попуст од цената за лице

 

 • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст од цената за лице

 

 • Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 45€

 

 • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register