Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Бор 3*-Боровец

Хотел Бор 3*-Боровец

 
(0 Оцени)

Хотел Бор 3*-Боровец

 

Попусти: 7=6  за период од 16.01-31.01.2022 и 01.03 до 31.03.2022      
Цените се во евра по лице на ден на база ПОЛУПАНСИОН

 

     
Вид на соба

 

01.12-23.12

16.01-31.01

01.03-31.03

24.12-29.12

03.01-15.01

01.02-28.02

30.12-02.01-минимум 3 ноќевања
Двокреветна

 

33 37 49
Апартман

 

33 38 51
Еднокреветна

 

 

44 49 92

 

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна)  возрасни 70, деца до 12.99г   35,

-дете до 2.99г бесплатно во сите видови соби

-прво дете од 3 до 12.99г во двокреветна соба  на дополнително легло 50% попуст

-прво дете од 3 до 12.99г со еден возрасен во двокреветна соба 35% попуст

-второ дете од 3 до 12.99г со еден возрасен во двокреветна соба 50% попуст

-трет возрасен во двокреветна соба 20% попуст

-прво и второ дете од 3 до 12.99г во апартман 50% попуст

-трет возрасен плаќа целосна сума во апартман

-во цента е вклучено превоз до жичара

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register