Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Бреза – Боровец

Хотел Бреза – Боровец

 
(0 Оцени)
ХОТЕЛ БРЕЗА 3*-Боровец
Цената е по лице за 1 ноќевање на база полупансион 01.12-23.12.2022

07.03-30.04.2023

24.02-05.01.2023 06.01-06.03.2023
Двокреветна соба 2+0 55€ 89€ 63€
Трокреветна соба 3+0 55€ 89€ 63€
Јуниор Суит 2+2 60€ 94€ 66€
Двоспален Апартман 4+1 61€ 108€ 71€
Во цената е вклучено :појадок и вечера , парна бања , сауна , интернет , биљард , ски гардероба , паркинг .

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА

Дете од 0-2.99 години – БЕСПЛАТНО.

Дете од 03-11.99 години на редовно легло плаќа 50 % од цената.

Возрасен на дополнително легло плаќа 75% од цената.

Новогодишна вечера :85€ за возрасни / 45€ деца од 03-11.99 години.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register