Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Сан Сити – Сончев Брег

Хотел Сан Сити – Сончев Брег

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ САН СИТИ  3+ – СОНЧЕВ БРЕГ

 

ТЕРМИНИ 15.05 – 20.06

17.09 – 30.09

ALL INCLUSIVE

21.06 – 05.07

03.09 – 16.09

ALL INCLUSIVE

06.07 -20.07 

16.08 – 02.09

ALL INCLUSIVE

21.07 – 15.08

ALL INCLUSIVE

ДВОКРЕВЕТНА СОБА 35 € 42 € 53 € 60 €
ЕДНОСПАЛЕН АПП 35 € 44 € 55 € 63 €
ДВОСПАЛЕН АПП 35 € 44 € 55 € 63 €

за сместување во едоспален апартман се плаќаат 3 полни суми

за сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца (едно до 11,99 г, второ до 3,99 г) или 3 возрасни+1 дете до 3,99 г

Апартман – 2 возрасни + 2 деца до 11.99 год,  3 возрасни + 2 деца (едно 11,99 год, второ до 3,99 год), 4 возрасни + 1 дете до 3.99 год

Двоспален апартман – 4 возразни + 2 деца

Попусти:

Дете до 3,99 год – бесплатно

Дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба

Возрасен на дополнително лего – 20 % попуст од цената

 

 

Хотелот SUN CITY 3* се наоѓа во тивка и мирна околина, во северозападниот дел на Сончев Брег, оддалечен 300 м од прекрасната песочна плажа.  Хотелскиот комплекс, се состои од пет одделни згради распоредени во комплекс во облик на буквата П, кој создава атмосфера на пријатно место за одмор, со поглед на базен од секоја соба, одделен двор, прекрасно уредена градина и детско игралиште. Реновиран во 2013 година, хотелот SUN CITY 3* им нуди на своите гости сместување во 100 двокреветни, удобно дизајнирани соби, 8 апартмани и 2 соби за лица со посебни потреби. Секоја соба има посебна бања, кабловска телевизија, фрижидер, телефон и балкон со поглед на базен. Рецепцијата им нуди на гостите на хотелот дополнителни услуги како што се информации, размена на валута, сеф, пеглање, хемиско чистење, Rent-a-car, медицински услуги, итн. Други објекти на располагање на гости на хотелот се отворен базен со дел за деца, лежалки и чадори, масажи, базен бар, sky бар, ресторан, интернет кафе, маса за билијард и пинг-понг.

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register