Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Victorian Heights -Попова Шапка

Victorian Heights -Попова Шапка

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ ВИКТОРИАН – ПОПОВА ШАПКА

 

Цената е по лице на ден Ноќевање со појадок Полупансион Полн пансион
1/2 , 1/4, 1/6 1.800 денари 2.000 денари 2.200 денари

 

Деца до 05.99 години – Бесплатно

Деца од 06- 11.99 години – 50 % од сумата

Над 12 години се плаќа цела сума

Victorian Heights  се наоѓа на падините на Шар планина. Поточно на 1км пред скијачкиотт центар Попова Шапка .

VIctorian heights  Во своите простории располага со сопствен ресторант кој располага со   120 седишта и отворена панорамска тераса со капацитет 300 гости.

Горниот кат располага со дневен престој кој е во опслужување на  5те соби  поставени околу него.

Секоја соба располага со сопствено тоалет.

Собите се со различен капацитет од 2 легла до 8 легла во зависност од потребите на клиентите.

Целиот објект е покриен со безжичен интернет.

Во функција на објектот е и бесплатен паркинг простор за сите сместени посетители и бесплатно комбе кое тргнува од истиот паркиг до ски стазите.

Работно време на хотелот е од 8 часот до 23 часот секој работен ден.

За време на настани и празници работно време до  01 часот

Прием на гости за смествање во хотелот е од 12 часот и одјавување во 10часот

За домашни миленичиња е потребно најавуање за добивање согласнот.

Иако сме пријателски расположени кон домашните миленици.

 

Дадените цени се без пијалок . ( исклучок е за време на доручек кога следува: кафе , чај, сок , млеко , јогурт )

Во цената е вклчено и превоз на гостите од хотел Викторијан до ски терените и назад.

 

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register