Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ САН ПАЛАС  4* – СОНЧЕВ БРЕГ

ХОТЕЛ САН ПАЛАС  4* – СОНЧЕВ БРЕГ

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ САН ПАЛАС  4* – СОНЧЕВ БРЕГ

 

Две деца од 2-13,99 год- бесплатно

ТЕРМИНИ 01.05-15.06

05.09 -30.09

ALL INCLUSIVE

16.06 -30.06

26.08 -04.09

ALL INCLUSIVE

01.07 -14.07

16.08 – 25.08

ALL INCLUSIVE

15.07 -15.08

ALL INCLUSIVE

ДВОКРЕВЕТНА СОБА  (2+2) 38 € 43 € 49 € 55 €
ДВОСПАЛЕН

АПП (4+1)

33 € 36 € 43 € 45 €
ЕДНОКРЕВЕТНА СОБА 38 € 54 € 75 € 102 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

За сместување во двокреветна соба се доплаќаат 2 полни суми

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Интернет

Капацитет на сместување:

 

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца (две деца  од 2 г до 13,99 г ) –бесплатно

Трет возрасен 20% попуст

 

Апартман – максимум 5 возрасни +1

Петти возрасен 20% попуст

 

Хотелот „Sun Palace 4*“се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за  оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има банки, продавници, ресторани. Хотелот е погоден за семеен одмор.
Ресторанот на хотелот Sun Palace 4* е простран, со тераса и таму се служи појадок, ручек и вечера на шведска маса. Има бар каде се служат разновидни алкохолни и безалкохолни пијалоци и коктели. Во сите соби има мини бар, кабелска ТВ, фен за коса.

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
 • Не е вклучено
  Паркинг
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register