Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Гранд Ројал Банско – Велигден 2023

Хотел Гранд Ројал Банско – Велигден 2023

 
(0 Оцени)

ГРАНД РОЈАЛ 4* – БАНСКО

ВЕЛИГДЕН 2023

 

ВЕЛИГДЕНСКИ ЦЕНИ

Тип на сместување Ноќевање со појадок
Студио (2+1) 32€
Едноспален апартман (2+2) 35€
Двоспален апартман (4+2) 32€

 

Дополнителни услови :

Деца до 2.99 год. со 2 возрасни– бесплатно

Прво дете од 3-12.99 год. на доп.легло – бесплатно

Второ дете од 3-12.99 год. на доп.легло – 50% попуст

Возрасен на доп.легло – 30% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

Доплата за полупансион : возрасен – 18€, дете 3-12.99 год. – 9€

Доплата за Велигденски ручек (Не е задолжителен) : возрасен – 25€, дете 3-11.99 год. – 12

 

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат  

 • Ноќевање со појадок
 • Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес
 • Паркинг, интернет
 • Детски кат

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1€ по лице на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register