Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Гранд Ројал 4 * -Банско

Хотел Гранд Ројал 4 * -Банско

 
(0 Оцени)
GRAND ROYALE 4* – Банско
www.grandroyale.bg
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.07-30.09.2022 01.10-30.11.2022
НП НП
Студио 2+1 43€                               52€
Едноспален апартман 2+2 46€                              56€
Двоспален апартман 4+2 84€                             100€
Доплата за полупансион :

возрасен – 15€

дете (3-12.99 год.)  8€

Во цената е вклучено : појадок, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови : 
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register