Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ ДЕНТА 3*–ВАЛОНА

ХОТЕЛ ДЕНТА 3*–ВАЛОНА

 
(0 Оцени)

 ХОТЕЛ ДЕНТА 3*–ВАЛОНА – АЛБАНИЈА 2022

Дадените цени се по лице на ден на база НП

Тип на сместување 01.05-31.05 01.06-30.06

01.09-30.09

01.07-28.07 29.07-31.08
Double room  2+ 1 26€ 32€ 38€ 43€

Деца од 0-2.99 бесплатно

Дете од 03.-11.99  плаќа  55% од цената за возрасен

Од 13.99-16.99г се плаќа цела сума

ДОПЛАТА ЗА ВЕЧЕРА НА ДЕН:  10€ ЗА ВОЗРАСЕН, 6€ ЗА ДЕЦА ОД 3-11.99г

 

Лoциран во Валона-Радиме  хотел Дента нуди сместување со ресторан, приватен паркинг, бар градина, и игралиште за деца.

Лежалките на плажа и чадорите се бесплатни за гостите во хотелот.

Хотелот има 28 соби , стандардни двокреветни , трокреветни(3 редовни легла), сите опремени со ТВ, Wi-Fi клима, и мини бар.

Од балконите на собите можете да уживате во прекрасната панорама на Јонското море.

Во ресторанот ќе уживате во богатиот појадок, приготвен со свежи продукти, ручек и вечера со традиционална Медитеранска кујна, како и рибни специјалитети.

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register