Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Еделвајс 3*

Хотел Еделвајс 3*

 
(0 Оцени)
Попусти: 7=6  за период од 16.01-31.01.2022 и 01.03 до 31.03.2022      
Цените се во евра по лице на ден на база ноќевање со појадок/ полупансион

 

     
Вид на соба

 

01.12-23.12

16.01-31.01

01.03-31.03

24.12-29.12

03.01-15.01

01.02-28.02

30.12-02.01-минимум 3 ноќевања
НП ПП НП ПП Полупансион
Двокреветна(2+1)

 

28€ 33€ 31€ 37€ 50€
Фамилијарна соба(2+2/3+1) 28€ 33€ 32€ 38€ 51€
Апартман(2+2)

 

28€ 33€ 32€ 38€ 51€
Еднокреветна

 

37€ 44€ 42€ 49€ 92€

 

Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна)  возрасни 70, деца до 12.99г   35€,

-дете до 2.99г бесплатно во сите видови соби

-прво дете од 3 до 12.99г во двокреветна соба со двајца возрасни  50% попуст

-прво дете од 3 до 12.99г со еден возрасен во двокреветна соба 35% попуст

-второ дете од 3 до 12.99г со еден возрасен во двокреветна соба 50% попуст

-прво и второ дете од 3 до 12.99г во апартман или фамилијарна соба 50% попуст

-трет возрасен плаќа редовна сума без попуст во апартман и фамилијарна соба

-четврт возрасен во апартман 20% попуст

-4 возрасни во фамилијарна соба не е дозволено

-3 возрасни во двокреветна соба не е дозволено

-во цента е вклучено превоз до жичара

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register