Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Златибор 3*

Хотел Златибор 3*

 
(0 Оцени)

Hotel Zlatibor 3* Canj

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН НА УСЛУГА ПОЛУПАНСИОН

Тип на соба Број на лица 01.06-27.06.

14.09-30.09.

28.06-11.07.

24.08-13.09.

12.07-23.08.
Двокреветна соба 2 adl 48 55 64,5
  3 adl 65 75 87
  4 adl 82 94 110
  2 adl + 1 chd 0-2 y 48 55 64,5
  2 adl + 1 chd 2-12 y 61 69 81
  2 adl + 2 chd 2-12 y

*без кревет второ дете

61 69 81
Еднокреветна соба 1 adl 39 44 52
  1 adl + 1 chd 2-12 y 44 50 58
  1 adl + 2 chd 2-12 y 58 66,5 77,5
Доплата за бебешко креветче 5 еур на ден
Такса за престој Деца од 2-12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред пристигнување.

Моментално за патување во Црна Гора, нема никакви ограничувања. Во случај на затворање на границите или заразување пред пат /со приложена документација/, можна е измена на датумот или повраќај на уплатените средства, минусирани за банкарските трошоци.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register