Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел ,,Иберо Стар” – Бјела Парк

Хотел ,,Иберо Стар” – Бјела Парк

 
(0 Оцени)
ТИП НА СОБА БРОЈ НА ЛИЦА УСЛУГА 01.05-05.06.21 06.06-26.06.21 27.06-10.07.21 11.07-28.08.21 29.08-26.09.21 27.09-31.10.21
Double standard 2 adl HB 62 85 108 131 108 62
Single standard 1 adl HB 47 64 81 98 81 47
Double Side Sea View 2 adl HB 74 97 120 143 120 74
  2 adl + 1 chd 0-12 y HB 74 97 120 143 120 74
  2 adl + 2 chd 0-12 y HB 92 121 150 178 150 92
  3 adl HB 99 130 162 193 162 99
Double Sea View 2 adl HB 85 108 131 154 131 85
  2 adl + 1 chd 0-12y HB 85 108 131 154 131 85
  2 adl + 2 chd 0-12 y HB 106 135 164 193 164 106
  3 adl HB 115 146 177 208 177 115
Family Room 2 adl+2chd 2-12 y HB 74 97 120 143 120 74
  2 adl+2 chd (0-12) (12-18y) HB 92 121 150 178 150 92
  2 adl+2 chd (12-18y) HB 110 145 180 214 180 110
Double standard 2 adl All 81 104 127 150 127 81
Single Standard 1 adl All 61 78 95 112 95 61
Double Side Sea View 2 adl All 92 115 138 161 138 92
  2 adl + 1 chd 0-12 y All 92 115 138 161 138 92
  2 adl + 2 chd 0-12 y All 115 144 173 201 173 115
  3 adl All 124 155 186 217 186 124
Double Sea View 2 adl All 104 127 150 173 150 104
  2 adl + 1 chd 0-12y All 104 127 150 173 150 104
  2 adl + 2 chd 0-12 y All 129 158 187 216 187 129
  3 adl All 140 171 202 233 202 140
Family Room 2 adl+2chd 2-12 y All 92 115 138 161 138 92
  2 adl+2 chd (0-12) (12-18y) All 115 144 173 201 173 115
  2 adl+2 chd (12-18y) All 138 173 207 242 207 138
Туристичка такса се плаќа на лице место. Деца до 2 год 0,2 еур на ден, деца од 2-18 год 0,6 еур на ден, возрасни 1,2 еур на ден
Политика на откажување: 15 дена пред пристигнување бесплатно. Од 14 дена до 1 ден пред пристигнување се задржуваат првите 3 дена. Non show 100%.
За валидна резервација е потребна уплата од мин. 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред пристигнување. Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register