Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Камелија 4*

Хотел Камелија 4*

 
(0 Оцени)

КАМЕЛИА КОМПЛЕКС 4* ПАМПОРОВО

 

ПОПУСТИ

10% попуст за резервација до 31.10.2022 (не важи за новогодишниот период )

Тип на сместување 01.12-15.12.2022

05.03-10.04.2023

16.12-27.12.2022

02.01-07.01.2023

20.01-04.03.2023

28.12-01.01.2023 08.01-19.01.2023
Едноспален апартман 2+2 33€ 48€ 70€ 39€
Двоспален апартман 4+2 28€ 40€ 61€ 32€
Троспален апартман 6+2  27€ 39€ 60€ 31€

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН – НАЕМ

Доплата за  појадок 8 € за возрасни,6 € за деца

Доплата за полупансион 23€ за возрасни, 16 € за деца

Доплата за новогодишна вечера – Возрасен 110€ , деца 03-11.99 год.  55 €

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

-деца до 5.99год бесплатно

-деца од 6 до 11.99год на дополнително легло  плаќаат 40% од сумата за возрасен

-трет возрасен на дополнително легло   плаќа 80% од сумата

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Внатрешен базен,фитнес,ски гардеробер,детски кат, WIFI, Зона за релаксација

ВО ЦЕНАТА НЕ Е ВКЛУЧЕНО

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register