Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Камена 3 * Пампорово

Хотел Камена 3 * Пампорово

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ КАМЕНА  3* ПАМПОРОВО

 

 

Тип на сместување 01.12-23.12.2022

 

02.01-31.01.2023 01.02-05.03.2023
Двокреветна Соба (2+1) 32€ 32€ 45€
Студио  (2+2 ) 46€ 46€ 73€
Трокреветна Соба ( 3+1) 32 € 32€ 65€

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

УСЛОВИ ЗА ДЕЦА:

– Две деца до 11.99 години на дополнително легло – БЕСПЛАТНО

– Возрасен на дополнително легло   плаќа 24 € .

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Паркинг, Фитнес , Сауна , Парна бања , Трансфер до ски центар МАЛИНА , Интернет , Ски Гардеробер , Детски Кат .

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register