Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Каса Карина 4 * – Банско

Хотел Каса Карина 4 * – Банско

 
(0 Оцени)
CASA KARINA 4* – Банско

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД ОД 01.04-30.11/2022

ALL HB BB RO
Цени по лице за 1 ноќевање
Двокреветна соба 2+2 41 35 28 24
Студио 2+1 42 36 29 25
Студио делукс 2+2 47 41 34 30
Едноспален апартман 2+2 44 38 31 26
Двоспален апартман 4+2 43 37 30 25
Во цената е вклучено : појадок,појадок и вечера, појадок, ручек и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 24 20 17 14
▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 26 23 18 16
▪ Возрасен на дополнително легло 34 29 22 19
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 

.

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register