Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Каса Карина 4 * Велигден

Хотел Каса Карина 4 * Велигден

 
(0 Оцени)
CASA KARINA 4* – Банско

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД ОД 03.05-06.05.2024

ВЕЛИГДЕН

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ
Цени по лице за 3 ноќевањa ALL
Двокреветна соба 2+2 184€
Студио 2+1 192€
Студио делукс 2+2 215€
Едноспален апартман 2+2 199€
Двоспален апартман 4+2 199€
Двоспален апартман лукс 4+2 230€
▪ Дете до 5.99 год. на дополнително легло Бесплатно
▪ Дете од 6-11.99 год. на дополнително легло 110€
▪ Дете од 6-11.99 год. на редовно легло 120€
▪ Возрасен на дополнително легло 147€
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
Во цената е вклучено : појадок/полупансион/ АЛЛ ( појадок,ручек,ужина,вечера и пијалоци за време на оброците) .

Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет и паркинг .

 

КАПАЦИТЕТ

Двокреветна соба 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години
Студио 2 возрасни + 1 дете до 3.99 години
Студио лукс 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години
Едноспален Апартман 2 возрасни + 2 деца до 11.99 години
Двоспален Апартман 4 возрасни + 2 деца до 11.99 години
 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register