Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Краљеви Чардаци СПА 4*-Копаоник

Хотел Краљеви Чардаци СПА 4*-Копаоник

 
(0 Оцени)

Попусти за рана резервација:10% попуст за резервација до 15.10.2021

                                                    5% попуст за резеравција до 31.10.2021

 

период Смена Соба

1/2 ,1/2 +1

Соба 1/1 Апатман 1/2+2,1/2 +3,1/2 +4
28.11-12.12 Недела-недела 46€ 60€ 56€
12.12-26.12 Недела-недела 52€ 67€ 61€
26.12-02.01 Недела-недела 71€ 101€ 85€
26.12-02.01 Помалку од 7 дена 87€ 113€ 101€
02.01-16.01

6+1

Недела-недела 65€ 84€ 77€
16.01-23.01

5+2

Недела-недела 65€ 84€ 77€
23.01-06.02

 

Недела-недела 65€ 84€ 73€
06.02-13.02 Недела-недела 56€ 73€ 73€
13.02-20.02

6+1

Недела-недела 65€ 84€ 77€
20.02-06.03 Недела-недела 56€ 67€ 61€
06.03-03.04 Недела-недела 46€ 60€ 56€

цените се по лице на ден на база полупансион.

Цената вклучува: неограничено користење на СПА(1500м2),внатрешен базен, џакузи,надоворешен базен,сауни.

 

Дете од 0-6.99год со двајца возрасни на заедничко легло- гратис

-Дете од 0-14.99год со едно возрасно лице во соба 50% попуст

-Дете од 0-14.99год со две возрасни лица со сопствено легло 50% попуст

-Трето возрасно лице на дополнително легло во соба 30% попуст

-Четврто возрасно лице во апартман на дополнително легло 70% попуст

-Четврто и Петто возрасно лице во апартман по 50%  попуст.

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register