Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

ХОТЕЛ ЛАКИ 5*

ХОТЕЛ ЛАКИ 5*

 
(0 Оцени)

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

7=6  за период од 03.01-16.01.2022г

ХОТЕЛ ЛАКИ-БАНСКО
Цените се по лице за 1 ноќевање

На база Ноќевање со појадок

01.12-22.12

04.03-06.04

23.12-26.12

03.01-10.01

21.01-23.02

27.12-02.01 11.01-20.01

24.02-03.03

Студио (2+1) 43 58 104 52
Студио Лукс (2+1) 46 69 124 62
Апартман (2+1) 58 69 115 64
Апартман Лукс ( 2+2 ) 63 83 137 76
Апартман Плус  (2+2) 86 104 138 92
Апартман Егзегутив(2+2)

Балкон

104 124 166 110

Доплата за вечера -18€ возразен -10€ за деца (04-11.99 год )

Деца од 0-3.99 год – БЕСПЛАТНО

Прво дете од 04-11.99 години БЕСПЛАТНО  на дополнително легло

Второ Дете од 04-11.99 години  БЕСПОЛАТНО на дополнително легло

Трето дете на дополнително легло 18 € на ден .

Возрасен на дополнително легло 40 % попуст

Доплата за новогодишна вечера 140€ возрасен , 90 € деца

 

Во цената е вклучено

Бесплатно користење на внатрешен базен за деца и возрасни

Сауна , парна бања,џакузи,фитнес,ски гардероб , шатал ,детски кат , солена соба

 

 

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register