Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Маунтаин Парадајс 4*

Хотел Маунтаин Парадајс 4*

 
(0 Оцени)
Тип на услуга Цена
Студио (2+0) 24
Апартман (2+2) 25

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

 • Ноќевање на база ALL INCLUSIVE LIGHT (појадок, ручек, вечера, пијалоци за време на оброците)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен затоплен  базен (со пристап до градината ) , сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
 • Интернет, паркинг

Деца до 0 до 11.99 год. се сместуваат бесплатно

Второ дете од 2.99-до 11.99 години 50 % попуст

Трет возрасен на дополнително легло  во апартман 30 % попуст

Бањарка 3 евра под наем .

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register