Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мура 3*

Хотел Мура 3*

 
(0 Оцени)

Цените се по лице за 1 ноќ на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК/ ПОЛУПАНСИОН

Попуст за рана уплата: 20% до 31.10.2021 ,  15% до 30.11.2021,  10% до 15.12.2021

7=6   14=12 за период од  01.12-23.12.2021 и 06.03-20.04.2022

Вид на сместување Број на лица 01.12-23.12.2021

06.03-20.04.2022

30.12-02.01.2022 24.12-29.12.2021

03.01-27.01.2022

06.02-26.02.2022

28.01-05.02.2022

27.02-05.03.2022

 

НП ПП НП ПП
НП ПП НП ПП
Двокреветна соба-стандард 2+1 28€ 40€ 60€ 68€ 33€ 41€ 38€ 47€
Трокреветна соба- со балкон 3+1 30€ 40€ 63€ 70€ 33€ 42€ 36€ 46€
Делукс соба 2+2 37€ 52€ 76€ 88€ 42€ 54€ 49€ 60€

 

 

 

Во цената е вклучено : појадок и вечера, билјард, сала за игри, паркинг(5€ на ден),ски гардеробер и   интернет.

Прво и второ дете од 4 до 12.99 на дополнително легло 50% попуст
     Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба – 30% попуст

Доплата за новогодишна вечера 80€ за возрасни, 40€ за деца до 12.99

Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register