Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мурите Клуб 4*-официјален застапник Кондор бр.1

Хотел Мурите Клуб 4*-официјален застапник Кондор бр.1

 
(0 Оцени)
MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско
www.murite.bg
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-22.12.2021 и 16.01-27.01.2021 и 07.02-10.04.2022
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено
Цените се по лице за 1 ноќевање на база полупансион 01.12-22.12.2021 23.12-25.12.2021 29.12-02.01.2022 16.01-27.01.2022

07.02-05.03.2022

 Вид на сместување 26.1228.12.2021

06.03-10.04.2022

03.01-15.01.2022

28.01-06.02.2022

 
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0 29 39 56 37
Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1+0 44 60 84 56
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2 35 45 62 42
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2 29€ 39€ 56€ 37€
Троспален апартман – АЗАЛИА 6+2 29€ 39€ 56€ 37€
Двокреветна соба –   ОРХИДЕА 2+0 23€ 33€ 50€ 31€
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1+0 35€ 51€ 75€ 47€
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2 29€ 39€ 56€ 37€
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2 24 34 51€ 31€
Троспален апартман- ОРАХИДЕА 6+2 24€ 34€ 51€ 31€
Во цената е вклучено : појадок и вечера , транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес,детски кат, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 10€ , дете од 6-13.99 год. – 6€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови :
Деца до 5.99 год. – бесплатно
Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
Дете од 6-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
Возрасен на дополнително легло плаќа  50% од редовната цена
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 75€, дете од 6-13.99 год.- 45€ (задолжително)
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register