Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мурите – Лето 2023

Хотел Мурите – Лето 2023

 
(0 Оцени)

Цени валидни : 15.09-01.12.2023

 

 

 

  АЗАЛИА ОРХИДЕА
Двокреветна соба 2+0 50€ 45€
Едноспален апартман 2+2 55€ 50€
Двоспален апартман 4+2 50€ 45€
 
 Деца до 5.99 год. – бесплатно
 Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
 Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
 Дете од 6-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
 Возрасен на дополнително легло  50% попуст од редовната цена
За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми ,во троспален апартман се плаќаат 6 полни суми .
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Цената е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

 • Се вклучено – АЛЛ( Ноќевање , појадок , ручек,ужина,вечера ,неограничени алкохолни и безалкохолни пијалоци , кафе,чај  од 10.00 до 22.00 часот.)
 • Користење на СПА Центар – внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес
 • Паркинг
 • Интернет
 • Детски кат

 


Murite 4* Банско – Се наоѓа во тивката долина на Разлог,на околу 7 км од Банско ,  обезбедува врвно сместување и објекти опкружени со импресивни панорамски погледи на планината. Wi – Fi пристапот е бесплатен во сите делови од хотелот. Паркирањето е бесплатно и превоз до Банско е на располагање на гостите.
Капацитет и услуга:
Комплексот се состои од 4 згради кои се на 50 метри едни од други. Главната зграда нуди луксузни спа и велнес објекти со затворен базен, како и пријатно лоби со отворен камин, детско катче, ресторан, продавници, ноќен клуб и сала со игри. Гостите на хотелот можат да уживаат во појадокот во ресторанот, а во вечерните часови, коктел барот служи широк спектар на пијалоци и мали закуски. Бесплатен ски – превоз за сите гости на хотелот. Згрижување на деца, исто така, е предвидено со доплата во хотелот.
Опис на соби:
Сите апартмани имаат балкон со поглед на планината, и се опремени со дабови паркети и теписи во спалните соби. Сите тие имаат сателитска ТВ, софа и iPod докинг станици со систем за домашна забава. Некои исто така, се карактеризираат со голема кујна.

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register