Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел “Мурите 4*” Банско официјални застапници Кондор бр.1

Хотел “Мурите 4*” Банско официјални застапници Кондор бр.1

 
(0 Оцени)

ХОТЕЛ МУРИТЕ 4* -БАНСКО

ЦЕНИ ВАЛИДНИ ЗА ПЕРИОД  11.09-30.11/2022

 

  Нед-чет Нед-чет Пет-саб Пет-саб
Вид на сместување  Азалиа

 

Орхидеа Азалиа

 

Орхидеа

 

Двокреветна соба ( 2+0) 43€ 38€ 48€ 41€
Едноспален апартман (2+2) 54€ 49€ 59€ 53€
Двоспален апартман (4+1) 43€ 38€ 48€ 41€
Троспален апартман ( 6+1) 43€ 38€          48€ 41€

 

Дополнителни услови :

Деца до 5.99г бесплатно

 • Прво дете од 0-13.99год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 6г-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
 • Дете на редовно легло до 13.99г плаќа 50%  попуст од сумата .
 • Возрасен на дополнително легло – 30 % попуст од сумата .
 • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми
 • НАПОМЕНА : За сместување во троспален апартман се плаќаат 6 редовни суми
 • Доплата за еднокреветна соба 50% + од редовната двокреветна соба

 

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

 • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

 • Користење на СПА Центар (внатрешен затоплен базен ,надворешен базен , детски базен , џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 • Вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register