Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел МУРИТЕ 4*-БАНСКО

Хотел МУРИТЕ 4*-БАНСКО

 
(0 Оцени)

Хотел МУРИТЕ 4*-БАНСКО    

Цени валидни до 30.11.2021

Тип на сместување

СЕ ВКЛУЧЕНО

Зграда АЗАЛИА Зграда ОРХИДЕА
Двокреветна соба (2+0) 33€ 29€
Едноспален апартман (2+2) 36€ 33€
Двоспален апартман (4+2) 33€ 29€

Дополнителни услови :

  • Деца до 5.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – БЕСПЛАТНО
  • Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
  • НАПОМЕНА : За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат:

  • Ноќевање на база АLL Inclusive / се вклучено

(Појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)

  • Користење на СПА Центар (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
  • Детски кат, паркинг, интернет

 

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

 

 

 

 

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register