Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Маунтаин Парадајс 4* Банско -ВЕЛИГДЕН 2023

Хотел Маунтаин Парадајс 4* Банско -ВЕЛИГДЕН 2023

 
(0 Оцени)

МАУНТАИН ПАРАДАЈС 3* – БАНСКО

ВЕЛИГДЕН 2023

 

Цени валидни за период на престој 14.04-17.04 2023

Тип на сместување 2 ALL Light 3 ALL Light
Студио (2+0) 90€ 135€
Едноспален апартман (2+2) 95€ 142€

 

Дополнителни услови :

Прво дете од 6-11.99 год. на доп.легло – БЕСПЛАТНО

Второ дете од 3.99-11.99 год. На дополнително легло плаќа 50% од цената на редовно легло

Возрасен на доп.легло – 20% попуст од цената на редовно легло

 

Цените се по лице за 2/3 ноќевање и вклучуваат  

 • Ноќевање со појадок, ручек, вечера, вино и пиво за време на оброците
 • Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, солена соба
 • Паркинг, интернет
 • Детски кат

 

Во цената не е вклучено :

 • Туристичка такса 1€ по лице на ден
 • Патничко осигурување
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register