Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Мурите 4 *

Хотел Мурите 4 *

 
(0 Оцени)
MURITE CLUB HOTEL 4* – Банско
www.murite.bg
РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 15% попуст за резервација и уплата до 15.10.2023
10% попуст за резервација и уплата до 15.11.2023 |
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023 и 14.01-27.01.2024  04.03-15.04.2024(попустите се комбинираат )
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено
Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-21.12.2023 22.12-28.12.2023 29.12-01.01.2024 14.01-27.01.2024
на база ПОЛУПАНСИОН 04.03-15.04.2024 02.01-13.01.2024

28.01-17.02.2024

(мин. 3 ноќ.)  18.02-03.03.2024
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0                           46 €                             52 €                           76 €                           49 €
Еднокреветна соба – АЗАЛИА 1
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2                           55 €                             62 €                           85 €                           58 €
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2                           46 €                             52 €                           76 €                           49 €
Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0                           38 €                             46 €                           70 €                           42 €
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1                            €                              €                            €                            €
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2                           48 €                             55 €                           79 €                           52 €
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2                           38 €                             46 €                           70 €                           42 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 16€ , дете од 6-13.99 год. – 8€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 100€, дете од 6-13.99 год.- 60€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Сместување во еднокреветна соба + 50 % од цената по лице

 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register