Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Олива 4*

Хотел Олива 4*

 
(0 Оцени)

Vile Oliva 4* Petrovac

 

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СОБА НА ДЕН НА УСЛУГА ПОЛУПАНСИОН

Тип на соба Број на лица 01.05-30.05.

25.09-10.10.

31.05-27.06.

14.09-24.09.

28.06-11.07.

24.08-13.09.

12.07-23.08.
Двокреветна стандард соба во вилите 2 adl 69 80,5 92 106
  3 adl 97 113 129 148
  2 adl + 1 chd 2-12 y 86,5 101 115 132,5
  2 adl + 2 chd 2-12 y

*1 пом. кревет

86,5 101 115 132,5
Економи двокреветна соба 2 adl 69 74 87,5 101,5
  3 adl 97 103 122,5 142
  2 adl + 1 chd 2-12 y 86,5 92 109,5 126,5
  2 adl + 2 chd 2-12 y

*1 пом. кревет

86,5 92 109,5 126,5
Супериор двокреветна соба во централната зграда и во вилите 2 adl 74 85 101 115
  3 adl 103 119 142 161
  2 adl + 1 chd 2-12 y 92 106,5 126,5 144
  2 adl + 2 chd 2-12 y

*1 пом. кревет

92 106,5 126,5 144
Доплата поглед море По соба 5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден
1/4 апартман дуплекс во вилите 2 или 3 adl 109,5 135,5 155 174
  2 adl + 1 chd 2-12 y 109,5 135,5 155 174
  2 adl + 2 chd 2-12 y 117,5 145 166 186,5
  3 adl + 1 chd 2-12 y 129 159,5 182 205
  4 adl 137 169 193 217,5
Супериор 1/4 апартман во централната зграда 2 или 3 adl 145 161 193 225,5
  4 adl 181 201,5 241,5 282
  2 adl + 1 chd 2-12 y 145 161 193 225,5
  2 adl + 2 chd 2-12 y 155,5 172,5 207 241,5
  3 adl + 1 chd 2-12 y 171 190 228 266
Доплата поглед море По соба 5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден 5 еур на ден
Еднокреветна соба во вилите 1 adl 55,5 64,5 74 85
  1 adl + 1 chd 2-12 y 62 72,5 83 95,5
  1 adl + 2 chd 2-12 y 83 97 110,5 127
Еднокреветна економи соба 1 adl 55 59 70 81
  1 adl + 1 chd 2-12 y 62 66,5 79 91
  1 adl + 2 chd 2-12 y 83 88,5 105 121,5
Такса за престој Деца од 2-12 год 0,5 еур на ден, деца од 12-18 год 1 еур на ден, возрасни 1,5 еур на ден
Доплата за бебешко креветче 8 еур на ден
Доплата за се вклучено Возрасни 10 еур на ден, деца од 2-12 год. 5 еур на ден
Се вклучено концепт Појадок, ручек, послепладневна ужина и вечера на шведска маса. Пијалоците – виски, водка, лозова ракија, џин, амаро, текила, црвено, бело и розе вино, пиво, чај, вода, сокови (кока кола, фанта, спрајт, битер лемон, тоник, јаболко и портокал), еспресо и сладоледи – од 10-23ч во ресторанот, лоби барот, и барот на покривот и од 10-18ч во барот покрај базенот
  *Лежалките околу базенот бесплатни

*Спа центарот бесплатен, освен масажите

За валидна резервација е потребна уплата од мин. 30% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 10 дена пред пристигнување.

Моментално за патување во Црна Гора, нема никакви ограничувања. Во случај на затворање на границите или заразување пред пат /со приложена документација/, можна е измена на датумот или повраќај на уплатените средства, минусирани за банкарските трошоци.

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
You don't have permission to register