Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipis cing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis theme natoque

Следете не
ГОРЕ

Хотел Орес 5 * – Банско

Хотел Орес 5 * – Банско

 
(0 Оцени)
ХОТЕЛ ОРЕС 5 * -БАНСКО
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – 30% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.01.2023  ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ДО 02.02.2023  , 7=6 , 8=7, ПРЕСТОЈ ВО НИСКА СЕЗОНА (   26.02-16.04.2023 )

 

Цените се по лице за 1 ноќевање 01.12-22.12

26.02-16.04

15.01-26.01.2023

19.02-25.02.2023

23.12-28.12.2022

03.01-14.01.2023

27.01-18.02.2023

29.12-02.01.2023
на база ПОЛУПАНСИОН Престој мин. 2 ноќи Престој мин.3 ноќи Престој мин.3 ноќи Престој мин.3 ноќи
Двокреветна Соба 2+1  75€ 85 € 107€ 128€
Едноспален Апартман 2+2  81€ 95€ 118€ 139€
Апартман Лукс 4+0  81€ 86€ 108€ 126€
Двоспален Апартман 4+1 74€ 84€ 104€ 119€
Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница , внатрешен базен, ,парна бања, сауна,  фитнес,  интернет,ски гардеробер .
Дополнителни услови :
▪ Прво дете од 02-12.99 на дополнително легло во апартман плаќа 20 евра на ден на база полупансион
▪ Второ дете од 02-12.99 на дополнително лего во апартман плаќа 25 евра на ден на база полупансион
▪ Дете од 02-06.99 на дополнително легло во двокреветна соба плаќа 20 евра на ден на база полупансион
▪ Возрасен на дополнително легло  во апартман има 40 % попуст од редовната цена .
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 135€, дете 07-12.99  – 85€ Дете од 04-06.99. 55€
Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг

Локација

0.0
Рејтинг 0
Комфорт 0
Појадок 0
Услуга 0
Хотел 0

Оставете коментар

You don't have permission to register